products

13.46 Tesla elektromagnetyczna profesjonalna maszyna do rzeźbienia ciała 110 V

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Sincoheren
Orzecznictwo: ISO13485
Numer modelu: Sinco-HIEMT
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: $2500~$3500 per set
Szczegóły pakowania: Aluminiowa obudowa, 73 cm * 70 cm * 116 cm, 84 KG
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, D/P, D/A
Możliwość Supply: 5 zestawów tygodniowo
Szczegóły informacji
Nazwa: 13.46 Tesla Hiemt EM Shape 120Hz Maszyna do rzeźbienia ciała Słowo kluczowe: Maszyna do rzeźbienia ciała
Uchwyty: 4 uchwyty + opcja uchwytu do naprawy mięśni dna miednicy Częstotliwość pracy: 1-120 Hz
Napięcie: 100-230V adaptacyjne Świadczona obsługa posprzedażna: Darmowe części zamienne, wsparcie online, instalacja w terenie, prowizja
High Light:

Elektromagnetyczna profesjonalna maszyna do rzeźbienia ciała

,

13.46 profesjonalna maszyna do rzeźbienia ciała tesli

,

maszyna do stymulacji mięśni sincoheren ems


opis produktu

13.46 Tesla Hiemt EM Shape 120Hz Maszyna do rzeźbienia ciała

 

 

Co to jest Sincosculpt ?

 

Urządzenie Sincosculpt przeznaczone do celów estetycznych, posiadające 4 (cztery) aplikatory o większej intensywności.To najnowocześniejsza technologia w nieinwazyjnym modelowaniu sylwetki, ponieważ nie tylko SPALA TŁUSZCZ, ale również BUDUJE MIĘŚNIE.

 
Dodatkowo zabieg nie wymaga znieczulenia, nacięć ani dyskomfortu.W rzeczywistości pacjenci są w stanie usiąść i zrelaksować się, podczas gdy urządzenie wykonuje równowartość ponad 20 000 bezbolesnych brzuszków lub przysiadów.

 

 

1. W porównaniu do 700W maszyny na rynku, moc tego urządzenia wynosi 5000W.Pełna energia zwykłych maszyn odpowiada tylko intensywności naszego 3 poziomu.

2. Istnieje 10 poziomów energii do regulacji, 7 rodzajów kształtów fal częstotliwości, 5 części ciała może być obsługiwanych, najniższa częstotliwość to 4,46 Tesli, a najwyższa 13,46 Tesli.

3. Przyrost mięśni jest zsynchronizowany ze spalaniem tłuszczu, a współczynnik bezpieczeństwa jest wysoki.Stosowanie go przez 30 minut jest równoznaczne z efektem 5,5 godziny ćwiczeń.

4. Technologia jest stale ulepszana w długim okresie badań i rozwoju, a wydajność instrumentu jest stabilna z kilkoma usługami posprzedażnymi.Wszystkie rodzaje certyfikatów są kompletne, a bezpieczeństwo gwarantowane.

 

 

Dane techniczne:

 

Technologia Elektryczna stymulacja mięśni EMS
System operacyjny Skoncentrowany elektromagnetyczny o wysokiej intensywności
Język angielski i inne
Uchwyty 2 uchwyty / 4 uchwyty
Materiał ABS + stal nierdzewna
Kolor biały
Napięcie 110V/220V 50-60Hz
Wielkość opakowania 71*61*112 CM
GW 74KG

 

 

Wyświetlacz interfejsu

13.46 Tesla elektromagnetyczna profesjonalna maszyna do rzeźbienia ciała 110 V 0

 

 

Przed i po

13.46 Tesla elektromagnetyczna profesjonalna maszyna do rzeźbienia ciała 110 V 1

 

Oto 3 rzeczy, które musisz wiedzieć o EMS:

 

1. HI-EMT.Ten akronim oznacza technologię pola elektromagnetycznego o wysokiej intensywności (High-Intensity Focused Electro-Magnetic – HI-EMT).Jest to bezpieczna i skuteczna technologia stojąca za EMS.Technologia HI-EMT wywołuje krótkie serie silnych skurczów mięśni w obszarze zabiegowym.Te supramaksymalne skurcze mięśni nie są osiągalne poprzez dobrowolne skurcze.Kiedy tkanka mięśniowa jest narażona na te skurcze, musi przystosować się do tak ekstremalnych i stresujących warunków.Tkanka robi to poprzez przebudowę swojej wewnętrznej struktury, a tym samym buduje mięśnie i spala tłuszcz.Prowadzi to do zwiększenia gęstości mięśni, zmniejszenia objętości, lepszej definicji i poprawy tonusu.

 

2. Szybki i skuteczny.Badania pokazują, że EMS może zmniejszyć tkankę tłuszczową o 19%, jednocześnie zwiększając masę mięśniową brzucha o 16%.EMSculpture to atrakcyjna opcja leczenia dla tych, którzy mają BMI poniżej 25 i mogą nie być idealnymi kandydatami do innych zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej.Te bezbolesne sesje trwają około 30 minut i można je dodawać lub łączyć z innymi zabiegami, takimi jak Cool Sculpting, aby zapewnić pacjentom napięte, jędrne ciało, jakiego pragną.

 

3. Jelita i tyłki.EMS jest szczególnie skuteczny w przypadku uporczywych złogów tłuszczu w jamie brzusznej i pośladkach, które często są najbardziej frustrujące dla osób, które chcą poprawić swoją sylwetkę poprzez ćwiczenia i samą dietę.

 

Szczegóły kontaktu
Sincoheren

Numer telefonu : +8613671312368

WhatsApp : +8613671312368