products

Męska maszyna do rzeźbienia nóg i brzucha 120 Hz Ems

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Sincoheren
Orzecznictwo: ISO13485
Numer modelu: Sinco-HIEMT
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: $2500~$3500 per set
Szczegóły pakowania: Aluminiowa obudowa, 73 cm * 70 cm * 116 cm, 84 KG
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, D/P, D/A
Możliwość Supply: 5 zestawów tygodniowo
Szczegóły informacji
Nazwa: Do męskich nóg i brzucha EMS Sincosculpt Body Sculpting Machine Słowo kluczowe: Maszyna do rzeźbienia ciała
Efekt: Buduj mięśnie, zmniejsz tłuszcz, napraw mięśnie dna miednicy Uchwyty: 4 uchwyty + opcja uchwytu do naprawy mięśni dna miednicy
Częstotliwość pracy: 1-120 Hz Świadczona obsługa posprzedażna: Darmowe części zamienne, wsparcie online, instalacja w terenie, prowizja
Funkcja: Utrata wagi GW: 74KG
High Light:

Męska maszyna do rzeźbienia ems

,

maszyna do rzeźbienia nóg i brzucha

,

maszyna do rzeźbienia ems 120 Hz


opis produktu

Do męskich nóg i brzucha EMS Sincosculpt Body Sculpting Machine

 

 

Co to jest Sincosculpt ?

 

Urządzenie Sincosculpt przeznaczone do celów estetycznych, posiadające 4 (cztery) aplikatory o większej intensywności.To najnowocześniejsza technologia w nieinwazyjnym modelowaniu sylwetki, ponieważ nie tylko SPALA TŁUSZCZ, ale również BUDUJE MIĘŚNIE.

 
Dodatkowo zabieg nie wymaga znieczulenia, nacięć ani dyskomfortu.W rzeczywistości pacjenci są w stanie usiąść i zrelaksować się, podczas gdy urządzenie wykonuje równowartość ponad 20 000 bezbolesnych brzuszków lub przysiadów.

 

 

 

Oto 3 rzeczy, które musisz wiedzieć o EMS:

 

1. HI-EMT.Ten akronim oznacza technologię pola elektromagnetycznego o wysokiej intensywności (High-Intensity Focused Electro-Magnetic – HI-EMT).Jest to bezpieczna i skuteczna technologia stojąca za EMS.Technologia HI-EMT wywołuje krótkie serie silnych skurczów mięśni w obszarze zabiegowym.Te supramaksymalne skurcze mięśni nie są osiągalne poprzez dobrowolne skurcze.Kiedy tkanka mięśniowa jest narażona na te skurcze, musi przystosować się do tak ekstremalnych i stresujących warunków.Tkanka robi to poprzez przebudowę swojej wewnętrznej struktury, a tym samym buduje mięśnie i spala tłuszcz.Prowadzi to do zwiększenia gęstości mięśni, zmniejszenia objętości, lepszej definicji i poprawy tonusu.

 

2. Szybki i skuteczny.Badania pokazują, że EMS może zmniejszyć tkankę tłuszczową o 19%, jednocześnie zwiększając masę mięśniową brzucha o 16%.EMSculpture to atrakcyjna opcja leczenia dla tych, którzy mają BMI poniżej 25 i mogą nie być idealnymi kandydatami do innych zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej.Te bezbolesne sesje trwają około 30 minut i można je dodawać lub łączyć z innymi zabiegami, takimi jak Cool Sculpting, aby zapewnić pacjentom napięte, jędrne ciało, jakiego pragną.

 

3. Jelita i tyłki.EMS jest szczególnie skuteczny w przypadku uporczywych złogów tłuszczu w jamie brzusznej i pośladkach, które często są najbardziej frustrujące dla osób, które chcą poprawić swoją sylwetkę poprzez ćwiczenia i samą dietę.

 

 

Dane techniczne:

 

Technologia Elektryczna stymulacja mięśni EMS
System operacyjny Skoncentrowany elektromagnetyczny o wysokiej intensywności
Język angielski i inne
Uchwyty 2 uchwyty / 4 uchwyty
Materiał ABS + stal nierdzewna
Kolor biały
Napięcie 110V/220V 50-60Hz
Wielkość opakowania 71*61*112 CM
GW 74KG

 

 

Wyświetlacz interfejsu

Męska maszyna do rzeźbienia nóg i brzucha 120 Hz Ems 0

 

 

Przed i po

Męska maszyna do rzeźbienia nóg i brzucha 120 Hz Ems 1

 

FAQ

 

P: co to jest EMS?

Odp.: EMS jest jedynym urządzeniem zatwierdzonym przez FDA, które pomaga budować i rzeźbić mięśnie w sposób nieinwazyjny, w ciągu zaledwie kilku 30-minutowych sesji, do natychmiastowego i długoterminowego rzeźbienia ciała.EMS eliminuje również komórki tłuszczowe, tworząc jedyny zabieg 2 w 1 do rzeźbienia tkanki tłuszczowej i mięśniowej, przy czym wyniki nie mają sobie równych w branży.

 

P: Jak działa EMS?

Odp.: Nieinwazyjna technologia HI-EMT (High-Intensity Focused Electromagnetic) wywołuje 20 000 głębokich i silnych skurczów mięśni, których nie można osiągnąć poprzez dobrowolne skurcze.

Pod wpływem silnych skurczów tkanka mięśniowa jest zmuszona przystosować się do tak ekstremalnych warunków.Reaguje głęboką przebudową swojej wewnętrznej struktury, która skutkuje budową mięśni i rzeźbieniem ciała.

 

P: Czy są jakieś przestoje w EMS?

Odp.: EMS jest nieinwazyjny i nie wymaga czasu rekonwalescencji ani żadnego przygotowania przed/po leczeniu.Będziesz mógł wrócić do normalnych czynności, ponieważ kwas mlekowy, który gromadzi się w wyniku skurczów mięśni, zostanie wypłukany podczas fazy 3 cykli leczenia.

 

P: Jakie obszary traktuje EMS?

Odp.: Obecnie EMS leczy brzuch w celu wzmocnienia mięśni i redukcji tkanki tłuszczowej, a także leczy pośladki w celu podniesienia i zwiększenia objętości.

 

P: Jakich wyników mogę się spodziewać po EMS?

Odp.: Możesz spodziewać się trwałego spadku tkanki tłuszczowej w jamie brzusznej o 19-23%, a także 16% wzrostu włókien mięśniowych.W przypadku podnoszenia pośladków możesz spodziewać się podnoszenia 4-4,5 cm, jednocześnie zwiększając objętość w środkowej części pośladków.

 

Szczegóły kontaktu
Sincoheren

Numer telefonu : +8613671312368

WhatsApp : +8613671312368