products

Sincoheren Muscle Building Zatwierdzona przez CE maszyna do terapii Ems

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Sincoheren
Orzecznictwo: ISO13485
Numer modelu: Sinco-HIEMT
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: $2500~$3500 per set
Szczegóły pakowania: Aluminiowa obudowa, 73 cm * 70 cm * 116 cm, 84 KG
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, D/P, D/A
Możliwość Supply: 5 zestawów tygodniowo
Szczegóły informacji
Nazwa: Budowa mięśni Maszyna do rzeźbienia ciała EMS Sincosculpt z certyfikatem CE Słowo kluczowe: Maszyna do rzeźbienia ciała
Efekt: Buduj mięśnie, zmniejsz tłuszcz, napraw mięśnie dna miednicy Uchwyty: 4 uchwyty + opcja uchwytu do naprawy mięśni dna miednicy
Częstotliwość pracy: 1-120 Hz Świadczona obsługa posprzedażna: Darmowe części zamienne, wsparcie online, instalacja w terenie, prowizja
High Light:

Zatwierdzona przez CE maszyna do terapii ems

,

maszyna do terapii sincoheren ems

,

jednostka ce ems do budowy mięśni


opis produktu

Budowa mięśni Maszyna do rzeźbienia ciała EMS Sincosculpt z certyfikatem CE

 

 

Co to jest Sincosculpt ?

 

Urządzenie Sincosculpt przeznaczone do celów estetycznych, posiadające 4 (cztery) aplikatory o większej intensywności.To najnowocześniejsza technologia w nieinwazyjnym modelowaniu sylwetki, ponieważ nie tylko SPALA TŁUSZCZ, ale również BUDUJE MIĘŚNIE.

 
Dodatkowo zabieg nie wymaga znieczulenia, nacięć ani dyskomfortu.W rzeczywistości pacjenci są w stanie usiąść i zrelaksować się, podczas gdy urządzenie wykonuje równowartość ponad 20 000 bezbolesnych brzuszków lub przysiadów.

 

 

HI-EMT wykorzystuje określony zakres częstotliwości, który nie pozwala na rozluźnienie mięśni między dwoma kolejnymi bodźcami.Mięśnie są zmuszone do utrzymywania napiętego stanu przez kilka sekund.Przy wielokrotnym wystawieniu na te warunki dużego obciążenia, tkanka mięśniowa jest zmuszona do adaptacji pod naciskiem.Badania wskazują, że od jednego do dwóch miesięcy po leczeniu HIEMT średnia grubość mięśni brzucha u pacjentów wzrosła o 15%-16%

W kilku ostatnich badaniach z wykorzystaniem CT, MRI i USG odnotowano zmniejszenie podskórnej warstwy tłuszczu o około 19% u pacjentów leczonych urządzeniami opartymi na HI EMT w jamie brzusznej.

Zasada apoptozy indukowanej zwiększonym stężeniem wolnych kwasów tłuszczowych została zaobserwowana i potwierdzona w wielu badaniach.

 

 

 

 

Dane techniczne:

 

Technologia Elektryczna stymulacja mięśni EMS
System operacyjny Skoncentrowany elektromagnetyczny o wysokiej intensywności
Język angielski i inne
Uchwyty 2 uchwyty / 4 uchwyty
Materiał ABS + stal nierdzewna
Kolor biały
Napięcie 110V/220V 50-60Hz
Wielkość opakowania 71*61*112 CM
GW 74KG

 

 

Wyświetlacz interfejsu

Sincoheren Muscle Building Zatwierdzona przez CE maszyna do terapii Ems 0

 

 

Przed i po

Sincoheren Muscle Building Zatwierdzona przez CE maszyna do terapii Ems 1

 

Oto 3 rzeczy, które musisz wiedzieć o EMS:

 

1. HI-EMT.Ten akronim oznacza technologię pola elektromagnetycznego o wysokiej intensywności (High-Intensity Focused Electro-Magnetic – HI-EMT).Jest to bezpieczna i skuteczna technologia stojąca za EMS.Technologia HI-EMT wywołuje krótkie serie silnych skurczów mięśni w obszarze zabiegowym.Te supramaksymalne skurcze mięśni nie są osiągalne poprzez dobrowolne skurcze.Kiedy tkanka mięśniowa jest narażona na te skurcze, musi przystosować się do tak ekstremalnych i stresujących warunków.Tkanka robi to poprzez przebudowę swojej wewnętrznej struktury, a tym samym buduje mięśnie i spala tłuszcz.Prowadzi to do zwiększenia gęstości mięśni, zmniejszenia objętości, lepszej definicji i poprawy tonusu.

 

2. Szybki i skuteczny.Badania pokazują, że EMS może zmniejszyć tkankę tłuszczową o 19%, jednocześnie zwiększając masę mięśniową brzucha o 16%.EMSculpture to atrakcyjna opcja leczenia dla tych, którzy mają BMI poniżej 25 i mogą nie być idealnymi kandydatami do innych zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej.Te bezbolesne sesje trwają około 30 minut i można je dodawać lub łączyć z innymi zabiegami, takimi jak Cool Sculpting, aby zapewnić pacjentom napięte, jędrne ciało, jakiego pragną.

 

3. Jelita i tyłki.EMS jest szczególnie skuteczny w przypadku uporczywych złogów tłuszczu w jamie brzusznej i pośladkach, które często są najbardziej frustrujące dla osób, które chcą poprawić swoją sylwetkę poprzez ćwiczenia i samą dietę.

 

Szczegóły kontaktu
Sincoheren

Numer telefonu : +8613671312368

WhatsApp : +8613671312368